Magmakoncert - Koncerty na klíč

Alkehol Tour 2014

Česká legendární rocková kapela Alkehol vyráží na své další koncertní turné nazvané „Na zdraví tour 2014“. Celkem se tato veselá parta ukáže na 11.koncertních zastávkách po celé České republice. Turné začíná 31.1.2014 v Českých Budějovicích, pak pokračuje v únoru, březnu a dubnu v dalších městech. Posledním koncertem v rámci tohoto turné je 25.4.2014 město Písek. Celé turné a podrobné informace jsou uvedeny na oficiálním webu kapely www.alkehol.cz a na facebookovém profilu Alkehol.

Na tyto koncerty bude sestaven speciální playlist, z věšiny poskládán ze skladeb, které ještě nebyly nikdy živě hrány, zazní samozřejmě i největší hity ze všech doposud vydaných desek, jednou z nich bude i píseň „Zlatej grál“z nejaktuálnějšího CD „Do bezvědomí“, ke které kapela natočila velice povedený a vtipný videoklip za účasti oblíbeného herce a komika Lukáše Pavláska, kterýbyl i hostem na vyprodaném vánočním koncertu Alkeholu v Praze Retro Music Hall 15.12.2013.

Speciálním hostem na turné bude kapela Covers For Lovers, kterou založil před 3 lety bývalý člen Jaksi Taksi Aleš Uhlíř.

Všechny srdečně zveme na turné Alkehol “Na zdraví tour 2014“, bude to skutečně zážitek pro vyznavače této hudby a pro fanoušky kapely.

Těšíme se na Vás!!!

Alkehol_Tour14

Zveřejněno: 28. 03. 2014, 22:15Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů