Magmakoncert - Koncerty na klíč

Magmafesty 2014

Magmafest je již známý každoroční rockový festival za účasti nejpopulárnějších rockových kapel .  V roce 2014 proběhne čtvrtý ročník  festivalu MAGMAFEST, který se bude konat 24.5.2014 v Letním kině v Písku a 16.8.2014 v Amfiteátru v Jihlavě.  V minulosti na Magmafestu vystupovaly takové kapely, jako: Arakain, Alkehol, Krucipüsk, Doga, Škwor, Harlej, Miloš Dodo Doležal, Törr, Mandrage, Rybičky 48, Aleš Brichta a mnoho dalších.

Pořádající agentura Magmakoncert připravila na tento rok obzvlášť pestrý program. Účast potvrdily tyto kapely: Škwor, Horkýže Slíže, Harlej, Dymytry, Kreyson, Debustrol a další. Začátek festivalu je vždy ve 12.00 hodin a konec ve 24.00 hodin. Vstupenky na tyto dva festivaly zajišťuje předprodejní síť  Ticketstream  www.ticketstream.cz, cena vstupenky v předprodeji je 349,-Kč a na místě v den konání festivalu bude vstupenka za 399,- Kč.

Jednotlivé kapely  zahrají svá hodinová vystoupení a někteří z nich představí novinková aktuálně vydaná alba a různá pódiová show jako například Škwor CD Sliby a Lži, Dymytry CD Homodlak, Kreyson CD Návrat krále. V průběhu festivalu bude i několik soutěží o hodnotné ceny od vystupujících kapel.

V areálu festivalů bude připraveno bohaté občerstvení, nápoje, jídlo, káva, zákusky a také kryté stany s posezením i klidná zákoutí, kde bude místo pro oddech návštěvníků.

Na MAGMAFESTY srdečně zve agentura Magmakoncert


Zveřejněno: 28. 03. 2014, 22:17Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů